Angular Frontend Developer (m/ž)

Deadline:
29.04.2022
Location:
Zagreb, Zadar

ALFATEC Group d.o.o.
Adresa: Tuškanova 37, 10000 Zagreb
Web: http://www.alfatec.hr

Tvrtka ALFATEC Group d.o.o. osnovala je izdvojenu poslovnu jedinicu u Zadru s ciljem jačanja razvojnih kapaciteta tvrtke. Razvojni ured u Zadru zadužen je za razvoj novih rješenja primarno orijentiranih na analitiku velikih količina podataka, umjetnu inteligenciju, podatkovnu znanost te poslovnu inteligenciju.

Opis posla
S namjerom da istaknemo vrijednosti na kojima smo utemeljeni kao jedna od prvih IT tvrtki u Hrvatskoj, osnovali smo sektor za istraživanje i razvoj novih inovativnih rješenja temeljenih na strojnom učenju, analizi velikih skupova podataka i naprednoj analitici u obliku modernih web aplikacija.

Tim traži avanturističke i poduzetne članove koji će sudjelovati u izgradnji novog brenda proizvoda, raditi s hype tehnologijama te zajedno napredovati i rasti. Ako imaš takav mindset i želiš biti dio tima koji radi u startup duhu, ali u sigurnosti pouzdane i stabilne tvrtke, otvoreno je mjesto za Angular Frontend Developera.

Imamo urede u Zadru i Zagrebu pa se za navedenu poziciju može prijaviti u oba grada.

Odgovornosti:
– razvoj modernih web aplikacija koristeći najnoviju verziju Angular-a
– sudjelovanje u dizajnu arhitekture rješenja i osmišljavanju značajki

Uvjeti
Minimalne kvalifikacije:
– najmanje dvije godine profesionalnog iskustva u korištenju Angular frameworka
– odlično poznavanje HTML-a, CSS-a i TypeScripta
– poznavanje sustava kontrole verzija softvera (Git, GitHub, BitBucket i slično)
– poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
– izražen timski duh

Bonus kvalifikacije:
– iskustvo s Gitom, Jirom, Confluenceom
– poznavanje rada s Google Cloud Platformom i/ili Amazon AWS-om
– poznavanje rada s relacijskim bazama podataka
– poznavanje agilnih metodologija razvoja
– poznavanje osnova strojnog učenja

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici:
Engleski (razina govora – napredno, razina pisma – napredno)

Vještine:
Angular, Bitbucket, CSS, Git, GitHub, HTML, TypeScript

Što nudimo
– jasno definiran proces profesionalnog napretka i unapređenja
– trinaestu plaću u punom iznosu neto plaće
– naknade za Uskrs, Božić i regres
– dar za djecu
– timski budžet za druženja
– klizno radno vrijeme s povremenim radom od kuće
– kvalitetnu opremu, ugodan i prostran ured

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Rad od kuće:
Povremeno

Location:
Position name:
Angular Frontend Developer

Send us your resume

We gather your personal data and CV as set out in employment applications and process it for the purpose of seeking future employees for vacant work positions. The data will be processed in a confidential manner and will be handled in accordance with General Data Protection Regulations.

You may read further information on how we handle your data in our privacy policy in the following link.